Pobierz bezpłatnie

Polecane aplikacje

więcej...

Facebook
Konkursy

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach: fotograficznym i filmowym organizowanych przez zaprzyjaźniony portal map4U. Zachęcamy do przesyłania zdjęć oraz filmów z odwiedzonych miejsc lub imprez.

Więcej informacji na temat konkursów można przeczytać na stronie map4U.

więcej...

Ankieta

Informacje, przydatne linki

Informacje, które można odnaleźć na podstronach pozwolą lepiej i szybciej zorganizować wycieczkę lub pobyt w wybranym obszarze. Polecamy różne serwisy o tematyce związanej z turystyką i kulturą.

Opis

Planowanie wolnego czasu nie przysporzy Ci trudności. Na portalu znajdziesz wiele praktycznych, z punktu widzenia turysty, informacji dotyczących organizowania relaksu i rekreacji na trasie szlaku. Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zaplanowania podróży bez względu na to czy interesują Cię zabytki kultury, przyrody czy aktywny wypoczynek.

Zdajemy sobie sprawę, że informacja przydatna turystom i miłośnikom kultury jest publikowana w Internecie pod wieloma adresami. Dzięki poniższym linkom, można poznać stowarzyszenia, które podejmują tematykę szlaków turystycznych, propagują ich ideę i wzmacniają ich marki.

Serwisem, który kompleksowo prezentuje atrakcje, zabytki oraz walory przyrodnicze i krajobrazowe, wraz z całą bazą turystyczną większości regionów Polski jest portal turystyki aktywnej - map4u . Atrakcje turystyczne oraz obiekty noclegowe, gastronomiczne, sportowe i inne prezentowane są na tle tras szlaków samochodowych, rowerowych, pieszych wodnych i konnych.

Na stronach serwisów tematycznych można odnaleźć informacje, które pozwolą lepiej i szybciej zorganizować wycieczkę po wybranym regionie.

Informacje praktyczne dla aktywnego turysty

Informacje praktyczne, które znajdują się poniżej mogą przydać się każdemu turyście podczas planowania wycieczki po obszarze prezentowanym na portalu. Dzięki zamieszczonym tutaj linkom można zaplanować przejazdy środkami komunikacji PKS i PKP czy sprawdzić pogodę w regionie, by lepiej przygotować się do wycieczki.

Chcesz skorzystać z komunikacji miejskiej. Sprawdź już teraz na stronach  www.poloko.pl  jak szybko oraz sprawnie możesz poruszać się po Łodzi i okolicach tramwajem lub autobusem. Serwis planuje trasę i wskazuje przystanki oraz godziny odjazdu, oblicza czas przejazdu, proponuje rozwiązania alternatywne.

Informacje ogólne - serwisy podmiotoweZiemia Wieluńska przyjazna turyście

Drogi Turysto!

Dzięki Portalowi Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej odkryjesz tajemnice i skarby pozostawione przed wiekami przez kupców, osadników i zakonników wędrujących starożytną drogą handlową, Szlakiem Bursztynowym.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serwis wykorzystujący najnowocześniejsze technologie informatyczne umożliwiający zaplanowanie niezapomnianej podróży w zaciszu domowego ogniska.

Systematycznie rozwijana i uzupełniana baza obiektów zabytkowych, walorów krajobrazowych i infrastruktury turystycznej oraz interaktywna mapa Ziemi Wieluńskiej umożliwią Ci spacer Szlakiem Bursztynowym bez wychodzenia z domu.

Już dziś zaktywizuj się na turystykę na Portalu Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej! Zapraszamy!

Powiat Wieluński - Herb

Starostwo Powiatowe w Wieluniu

Plac Kazimierza Wielkiego 2
98 - 300 Wieluń
tel. (43) 843 42 80
fax. (43) 843 42 63
e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl