Pobierz bezpłatnie

Polecane aplikacje

więcej...

Facebook
Konkursy

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach: fotograficznym i filmowym organizowanych przez zaprzyjaźniony portal map4U. Zachęcamy do przesyłania zdjęć oraz filmów z odwiedzonych miejsc lub imprez.

Więcej informacji na temat konkursów można przeczytać na stronie map4U.

więcej...

Ankieta

Zarezerwuj produkty i usługi

Katalog ofert oraz usług podmiotów związanych z turystyką i kulturą.

Poniżej znajduje się możliwość odnalezienia produktów i usług proponowanych przez podmioty zewnętrzne posiadające karty swoich obiektów na Portalu Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej. Poniżej podzieliliśmy obiekty na 3 kategorie by można było wyszukiwać je w prosty i przejrzysty sposób, odpowiednio do zawartości.

Zachęcamy także Państwa do zaprezentowania swojej oferty. Dzięki skorzystaniu z naszej propozycji, Państwa obiekt trafi na stronę www.turystyka.wielun.pl oraz na Portal www.map4U.pl, który ma zasięg ogólnopolski. Zainteresowanych zapraszamy do zgłoszenia obiektu.Ziemia Wieluńska przyjazna turyście

Drogi Turysto!

Dzięki Portalowi Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej odkryjesz tajemnice i skarby pozostawione przed wiekami przez kupców, osadników i zakonników wędrujących starożytną drogą handlową, Szlakiem Bursztynowym.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serwis wykorzystujący najnowocześniejsze technologie informatyczne umożliwiający zaplanowanie niezapomnianej podróży w zaciszu domowego ogniska.

Systematycznie rozwijana i uzupełniana baza obiektów zabytkowych, walorów krajobrazowych i infrastruktury turystycznej oraz interaktywna mapa Ziemi Wieluńskiej umożliwią Ci spacer Szlakiem Bursztynowym bez wychodzenia z domu.

Już dziś zaktywizuj się na turystykę na Portalu Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej! Zapraszamy!

Powiat Wieluński - Herb

Starostwo Powiatowe w Wieluniu

Plac Kazimierza Wielkiego 2
98 - 300 Wieluń
tel. (43) 843 42 80
fax. (43) 843 42 63
e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl