Pobierz bezpłatnie

Polecane aplikacje

więcej...

Facebook
Konkursy

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach: fotograficznym i filmowym organizowanych przez zaprzyjaźniony portal map4U. Zachęcamy do przesyłania zdjęć oraz filmów z odwiedzonych miejsc lub imprez.

Więcej informacji na temat konkursów można przeczytać na stronie map4U.

więcej...

Ankieta

Konkursy

Nasze konkursy propagują turystykę i atrakcje Ziemi Wieluńskiej. Konkursy fotograficzne i filmowe pokazują atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca polecane przez internautów. Promujemy zabytki, uroki przyrody oraz miejsca pomijane w przewodnikach.

Opis

Ziemia Wieluńska posiada wiele przepięknych miejsc, które często odkrywamy po raz kolejny lub przy okazji głównego celu pobytu. Nasz portal turystyczny z założenia pragnie ułatwić Wam podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami z innymi turystami.

Realizujemy to zadanie poprzez różnorakie konkursy i plebiscyty turystyczne, w tym przede wszystkim przez konkursy fotograficzne.

Chcemy też promować obiekty turystyczne proponujące oferty mogące zaspokoić oczekiwania aktywnych turystów oraz rozpowszechniać proturystyczne postawy wśród właścicieli i personelu takich obiektów.
Zachęcamy też do udziału w konkursach ogólnopolskich organizowanych na zaprzyjaźnionym portalu map4U.pl.Ziemia Wieluńska przyjazna turyście

Drogi Turysto!

Dzięki Portalowi Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej odkryjesz tajemnice i skarby pozostawione przed wiekami przez kupców, osadników i zakonników wędrujących starożytną drogą handlową, Szlakiem Bursztynowym.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serwis wykorzystujący najnowocześniejsze technologie informatyczne umożliwiający zaplanowanie niezapomnianej podróży w zaciszu domowego ogniska.

Systematycznie rozwijana i uzupełniana baza obiektów zabytkowych, walorów krajobrazowych i infrastruktury turystycznej oraz interaktywna mapa Ziemi Wieluńskiej umożliwią Ci spacer Szlakiem Bursztynowym bez wychodzenia z domu.

Już dziś zaktywizuj się na turystykę na Portalu Turystyki Aktywnej Ziemi Wieluńskiej! Zapraszamy!

Powiat Wieluński - Herb

Starostwo Powiatowe w Wieluniu

Plac Kazimierza Wielkiego 2
98 - 300 Wieluń
tel. (43) 843 42 80
fax. (43) 843 42 63
e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl