Podwieluński Gaszyn i główni organizatorzy – miejscowa parafia i klub aktywnej turystki po raz czwarty zapraszają na mistrzostwa nordic walkingu.

01.05.2013. IV Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego Nordic Walking – zapowiedź

ostatnia aktualizacja 29.04.2013 poniedziałek 15:01

Materiały organizatora 

W Gaszynie już po raz czwarty rozegrane zostaną Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego w Nordic Walking.

Trasa jaką będą musieli pokonać zawodnicy wynosi: 7.67 km. Wiedzie ulicami Gaszyna, polnymi drogami jak również leśnymi ścieżkami. Jak co roku miejscem startu jest parking przy kościele w Gaszynie.

Serdecznie zapraszamy osoby uprawiające nordic walking na co dzień, jak i każdego kto chciałby w ciekawy sposób spędzić czas i przy okazji sprawdzić się w sportowej rywalizacji – zachęcają organizatorzy z grupy „NW Aktywni Gaszyn”, działającej przy Parafii Najświętszego Imienia Maryi w Gaszynie.

Patronat honorowy nad mistrzostwami objął jak co roku Burmistrz Wielunia Janusz Antczak.

Organizatorzy:

Parafia Najświętszego Imienia Maryi w Gaszynie,

Wspólnota Aktywnych NW Gaszyn,

OSP Gaszyn,

Katolicki Klub Turystyki Aktywnej.

W celu wzięcia udziału w zawodach należy wypełnić elektroniczny formularz i zapoznać się z regulaminem zawodów, które zamieszczone są na stronie www.parafia.gaszyn.pl.

Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowy certyfikat, medal, a najlepsi oczywiście puchary. Dla uczestników przygotowano także m.in.: „gaszyński bigos”, domowe wypieki i kiełbaski z grilla przygotowane przez OSP.

Zawody rozpoczną się o godz. 13:00. Wszyscy zainteresowani proszeni są o potwierdzenie obecności w biurze zawodów, które będzie otwarte w godzinach 11:00–12:50.

Szczegółowy plan trasy zamieszczony jest na stronie : www.endomondo.com

Źródła:  www.parafia.gaszyn.pl

Powiązane artykuły

Powiązane wydarzenia

Promowane wydarzenia Archiwum wg daty wydarzenia