Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej, na trasie której będzie można zobaczyć efekty wdrażania Funduszy Europejskich w naszym regionie. 31 sierpnia br. zapraszamy na trasę Wieluń-Osjaków-Wieluń.

31.08.2013. „Unijne Kolory Regionu” na dwóch kółkach

ostatnia aktualizacja 28.08.2013 środa 14:08

Daria Konieczna 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnej wycieczce rowerowej, na trasie której będzie można zobaczyć efekty wdrażania Funduszy Europejskich w naszym regionie.

Wycieczka odbędzie się 31 sierpnia 2013 r. na trasie Wieluń–Osjaków-Wieluń. Start znajduje się przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu o godz. 10:00. W programie m.in. zwiedzanie Muzeum, punktu informacji turystycznej w Osjakowie, testowanie innowacyjnego e-roweru.

W wycieczce rowerowej mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie posiadające kartę rowerową i będące pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego oświadczenia na adres mailowy punktinformacyjny@lodzkie.pl, oraz akceptacja regulaminu wycieczek do dnia 30 sierpnia 2013 r. do godz. 10:00 (regulamin i oświadczenie dostępne na dole artykułu).

Dla uczestników wycieczki przewidziano drobne upominki oraz konkurs z atrakcyjną nagrodą przygotowaną przez beneficjentów Funduszy Europejskich. Do wygrania m.in. album fotograficzny „Nadwarciański Szlak Bursztynowy”.

Poniżej publikujemy zarys trasy Wieluń-Osjaków-Wieluń oraz jej specyfikację i opisy projektów mijanych/odwiedzanych na trasie.

Posiadacze mobilnych urządzeń mają możliwość skopiowania trasy wycieczki używając plików GPX, które można wygenerować na stronie trasy wycieczki ze statystykami.

Przypominamy, że wycieczki rowerowe są częścią trwającej akcji promocyjnej „Unijne Kolory Regionu”, która polega na promowaniu Funduszy Europejskich poprzez wystawienie Punktów Informacyjnych w trakcie cyklu koncertów Festiwalu „Kolory Polski” przygotowanych przez Filharmonię Łódzką.

Wycieczki mają charakter pilotażowy. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnictwo w wycieczkach jest nieodpłatne.

Źródło: www.rpo.lodzkie.pl

Powiązane artykuły

Dokumenty